Душек Алегро Мун
 • Душек Алегро Мун

Душек Алегро Мун

28.900 ден.
Димензии: Д: 160 cm  x  Ш: 200 cm  x  В: 32 cm
Производител: Allegro душеци
Шифра на производ: 12780
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* Димензија:

Како се изработува Allegro Moon:

 • 1. Штепувана обвивка составена од:
 •     - Антиалергиско и антибактериско платно (црна)
 •     - Сунѓер со дебелина 1,5 cm
 •     - Вата
 •     - Платно - Ретекс
 • 2. Супер тврд сунѓер со дебелина 4 cm
 • 3. Тврд сунѓер со дебелина 2 cm
 • 4. "POCKET"(џебно јадро)  со висина 20 cm со метална рамка
 • 5. Штепувана обвивка составена од:
 •     - Антиалергиско и антибактериско платно (црна)
 •     - Сунѓер со дебелина 1,5 cm
 •     - Вата
 •     - Платно - Ретекс
 • 6. Странично поставен сунѓер со дебелина 8cm
 • 7. Рачки
 •  
 • Висина на душекот: 32 cm
 • Опис: Душек изработен со користење на супер квалитетен Visco сунѓер и џебно јадро.
  Премиум душек кој благодарение на составот: чиста волна, џебно јадро и Visco сунѓер дополнето со високиот квалитет овозможува максимален одмор на Вас и Вашето тело.

 • Достапни димензии и цени:
 •  
 • ► 160 x 200 cm - 28.900 денари
 • ► 180 x 200 cm - 29.900 денари
 •  
  Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS
Allegro душеци Душек Алегро Мун Како се изработува Allegro Moon: 1. Штепувана обвивка составена од:     - Антиалергиско и антибактериско платно (црна)     - Сунѓер со дебелина 1,5 cm     - Вата     - Платно - Ретекс 2. Супер тврд сунѓер со дебелина 4 cm 3. Тврд сунѓер со дебелина 2 cm 4. "POCKET"(џебно јадро)  со висина 20 cm со метална рамка 5. Штепувана обвивка составена од:     - Антиалергиско и антиба.. Category: Product #: 12780 Regular price: 28.900 ден. 28.900 Available from: Мебел - Ви