Душек Алегро Верту
 • Душек Алегро Верту
 • Душек Алегро Верту
 • Душек Алегро Верту
 • Душек Алегро Верту

Душек Алегро Верту

10.900 ден.
Димензии: Д: 90 cm  x  Ш: 200 cm  x  В: 30 cm
Производител: Allegro душеци
Шифра на производ: 11393
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* Димензија:

Како се изработува Allegro Vеrtu

 • 1. Штепувана обвивка составена од:
 •     - Антиалергиско и антибактериско платно
 •     - Сунѓер
 •     - Вата
 •     - 2 x Сунѓер со дебелина 1,5 cm
 •     - Платно - Ретекс
 • 2. Супер тврд сунѓер со дебелина од 2 cm
 • 3. Тврд Филц
 • 4. Жичано јадро 10 cm (помеѓу секој ред федери има поставено сунѓер за поголема удобност и издржливост)
 • 5. Тврд Филц
 • 6. Супер тврд сунѓер со дебелина од 2 cm
  7. Штепувана обвивка составена од:
 •     - Антиалергиско и антибактериско платно
 •     - Сунѓер
 •     - Вата
 •     - 2 x Сунѓер со дебелина 1,5 cm
 •     - Платно - Ретекс
 • 8. Странично поставен сунѓер со дебелина од 2 cm
 • 9. Рачки

 

 • Висина на душекот: 30 cm
 • Опис: Душек изработен со користење на високо квалитетен сунѓер и жичано јадро.
  Посебна комбинација на ексклузивни материјали која овозможува брзо опуштање и долготраен одмор.
  Овозможува подобра циркулација и метаболизам.

   

 •  
 • Достапни димензии и цени:
 •  
 • ► 90 x 200 cm - 10.900 денари
 • ► 160 x 200 cm - 18.900 денари
 • ► 180 x 200 cm - 20.900 денари
   
  Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS
Allegro душеци Душек Алегро Верту Како се изработува Allegro Vеrtu 1. Штепувана обвивка составена од:     - Антиалергиско и антибактериско платно     - Сунѓер     - Вата     - 2 x Сунѓер со дебелина 1,5 cm     - Платно - Ретекс 2. Супер тврд сунѓер со дебелина од 2 cm 3. Тврд Филц 4. Жичано јадро 10 cm (помеѓу секој ред федери има поставено сунѓер за поголема удобност и издржливост) 5. Тврд Филц 6. Супер .. Category: Product #: 11393 Regular price: 10.900 ден. 10.900 Available from: Мебел - Ви