Душек Алегро Виолин
 • Душек Алегро Виолин
 • Душек Алегро Виолин
 • Душек Алегро Виолин
 • Душек Алегро Виолин

Душек Алегро Виолин

25.900 ден.
Димензии: Д: 160 cm  x  Ш: 200 cm  x  В: 35 cm
Производител: Allegro душеци
Шифра на производ: 11391
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* Димензија:

Како се изработува Allegro Violin:

 • 1. Штепувана обвивка составена од:
 •     - Антиалергиско и антибактериско платно
 •     - Сунѓер со дебелина 1,5 cm
 •     - Вата
 •     - Платно - Ретекс
 • 2. HR сунѓер со дебелина 4 cm
 • 3. Високоотпорен HR сунѓер со дебелина 1,5 cm
 • 4. HR сунѓер со дебелина 4 cm
 • 5. "POCKET"(џебно јадро)  со висина 18 cm со метална рамка
 • 6. Тврд Филц
 • 7. Супер тврд сунѓер со дебелина 2 cm
 • 8. Странично поставен сунѓер со дебелина 8cm
 • 9. Рачки
 •  
 • Висина на душекот: 35 cm
 • Опис: Душек изработен со користење на супер квалитетен HR сунѓер и џебно јадро.
  Релаксирачко дејство, го подобрува метаболизмот и ефикасно ја распределува телесната тежина.

 •  
 • Достапни димензии и цени:
 •  
 • ► 160 x 200 cm - 25.900 денари 
 • ► 180 x 200 cm - 27.900 денари
 •  
   
  Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS
Allegro душеци Душек Алегро Виолин Како се изработува Allegro Violin: 1. Штепувана обвивка составена од:     - Антиалергиско и антибактериско платно     - Сунѓер со дебелина 1,5 cm     - Вата     - Платно - Ретекс 2. HR сунѓер со дебелина 4 cm 3. Високоотпорен HR сунѓер со дебелина 1,5 cm 4. HR сунѓер со дебелина 4 cm 5. "POCKET"(џебно јадро)  со висина 18 cm со метална рамка 6. Тврд Филц 7. Супер тврд сун.. Category: Product #: 11391 Regular price: 25.900 ден. 25.900 Available from: Мебел - Ви