Душек Алегро Виско Релакс
 • Душек Алегро Виско Релакс
 • Душек Алегро Виско Релакс
 • Душек Алегро Виско Релакс
 • Душек Алегро Виско Релакс

Душек Алегро Виско Релакс

25.900 ден.
Димензии: Д: 160 cm  x  Ш: 200 cm  x  В: 29 cm
Производител: Allegro душеци
Шифра на производ: 11396
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* Димензија:

Како се изработува Allegro Visco Relax

 • 1. Штепувана обвивка составена од:
 •     - Антиалергиско и антибактериско платно
 •     - Сунѓер со дебелина 0,8 cm
 •     - Вата
 •     - Платно - Ретекс
 • 2. Мемори пена со дебелина од 4 cm
 • 3. Супер тврд сунѓер со дебелина од 2 cm
 • 4. "POCKET" со висина од 18 cm (џебно јадро) со метална рамка
 • 5. Супер тврд сунѓер со дебелина од 2 cm
 • 6. Штепувана обвивка составена од:
 •     - Антиалергиско и антибактериско платно
 •     - Сунѓер со дебелина 0,8 cm
 •     - Вата
 •     - Платно - Ретекс
 • 7. Странично поставен сунѓер со дебелина 8 cm
 • 8. Рачки
 •  
 • Висина на душекот: 29 cm
 • Опис: 

 • Овој душек дава несекојдневна удобност, каква до сега не сте можеле да почувствувате. Комбинација на мемори пена и џебно јадро (Pocket) овозможува врвна антомска потпора на Вашето тело за време на спиењето.

 •  
 • Достапни димензии и цени:
 •  
 • ► 160 x 200 cm - 25.900 денари 
 • ► 180 x 200 cm - 27.900 денари
 •  
   
  Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.​

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS
Allegro душеци Душек Алегро Виско Релакс Како се изработува Allegro Visco Relax 1. Штепувана обвивка составена од:     - Антиалергиско и антибактериско платно     - Сунѓер со дебелина 0,8 cm     - Вата     - Платно - Ретекс 2. Мемори пена со дебелина од 4 cm 3. Супер тврд сунѓер со дебелина од 2 cm 4. "POCKET" со висина од 18 cm (џебно јадро) со метална рамка 5. Супер тврд сунѓер со дебелина од 2 cm 6. Штепувана о.. Category: Product #: 11396 Regular price: 25.900 ден. 25.900 Available from: Мебел - Ви