Душек Орфеј со рамка

Душек Орфеј со рамка

6.690 ден.
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 10469
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* Димензија Орфеј:

Висина на душек: 23 cm

Изработка:
1. Штепувано висококвалитетно памучно платно
2. Силиконска Вата
3. Сунѓер со густина 25 kg/m3
4. Филц
5 "POCKET"
6. Филц
8. Основа од иверица со деб. 0.8 cm
9. Дрвена рамка
 

Опис: Душек ОРФЕЈ се одликува со иновативен систем од Pocket калеми, поединечно завиткани за максимална удобност.

Достапни димензии и цени:

  • 82 x 190 cm - 6.690 денари
  • ► 90 x 200 cm - 7.390 денари
  • ► 120 x 190 cm - 9.390 денари
  • ► 140 x 200 cm - 10.990 денари
  • ► 160 x 200 cm - 11.990 денари
  •  

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS
Мебел-Ви Душек Орфеј со рамка Висина на душек: 23 cm Изработка: 1. Штепувано висококвалитетно памучно платно 2. Силиконска Вата 3. Сунѓер со густина 25 kg/m3 4. Филц 5 "POCKET" 6. Филц 8. Основа од иверица со деб. 0.8 cm 9. Дрвена рамка   Опис: Душек ОРФЕЈ се одликува со иновативен систем од Pocket калеми, поединечно завиткани за максимална удобност. Достапни димензии и цени: ► 82 x 190 cm - 6.690 де.. Category: Product #: 10469 Regular price: 6.690 ден. 6.690 Available from: Мебел - Ви