Перница Алегро AIR FLOW
 • Перница Алегро AIR FLOW

Перница Алегро AIR FLOW

990 ден.
Димензии: Д: 50 cm  x  Ш: 70 cm  x 
Производител: Allegro душеци
Шифра на производ: 11188
Достапност: На залиха
Количина:
 • Димензии: 50 х 70 cm
  Боја: Бела
  Материјал: Плетена навлака 200gsm.
  Полнеж: NF 2219 сунѓер со дебелина 4цм обвиткан со празни и гладки влакна од полиестер. Поставен во honeycomb перфорирана мрежа со деб. 2цм
  Полнеж: 650 гр.

 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

 •  

 •  

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: pernica, перница

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS
Allegro душеци Перница Алегро AIR FLOW Димензии: 50 х 70 cm Боја: Бела Материјал: Плетена навлака 200gsm. Полнеж: NF 2219 сунѓер со дебелина 4цм обвиткан со празни и гладки влакна од полиестер. Поставен во honeycomb перфорирана мрежа со деб. 2цм Полнеж: 650 гр. Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополните.. Category: Product #: 11188 Regular price: 990 ден. 990 Available from: Мебел - Ви