Перница Алегро Луна
 • Перница Алегро Луна

Перница Алегро Луна

790 ден.
Димензии: Д: 50 cm  x  Ш: 70 cm  x 
Производител: Allegro душеци
Шифра на производ: 11189
Достапност: На залиха
Количина:
 • Димензии: 50 х 70 cm
  Боја: Бела
  Навлака:
  - памук
  - полнеж: 70gsm празни и гладки влакна од полиестер

 • Полнеж: Парчиња мемори пена 1000 гр.

 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

 •  

 •  

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: pernica, перница

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS
Allegro душеци Перница Алегро Луна Димензии: 50 х 70 cm Боја: Бела Навлака: - памук - полнеж: 70gsm празни и гладки влакна од полиестер Полнеж: Парчиња мемори пена 1000 гр. Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.     .. Category: Product #: 11189 Regular price: 790 ден. 790 Available from: Мебел - Ви