Двосед АМОРИНИТО
 • Двосед АМОРИНИТО
 • Двосед АМОРИНИТО
 • Двосед АМОРИНИТО
 • Двосед АМОРИНИТО
 • Двосед АМОРИНИТО
 • Двосед АМОРИНИТО
 • Двосед АМОРИНИТО

Двосед АМОРИНИТО

16.900 ден.
Димензии: Д: 137 cm  x  Ш: 77 cm  x  В: 77 cm
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 13247
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* БОЈА:


 • Димензии: L 137 x W 77 х H 77 cm
 • Длабочина на седиште: 56 cm
 • Височина на седиште: 45 cm
 • Боja:
 • - Розева
 • - Сива
 • Изработка: Двосед изработен во штоф со хромирани златни ногари. Двосед со модерен и елегантен дизајн.
 •  
 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2022. UKION SHOPS

Мебел-Ви Дооел | ул. Марксова 23, 2310 Виница
Тел : +389 (0)33 362 511 | e-mail : info@mebel-vi.com
ЕМБС: 5168511 | ЕДБ : МК4005997101495 | ДЕЈНОСТ: 31.01

Мебел-Ви Двосед АМОРИНИТО Димензии: L 137 x W 77 х H 77 cm Длабочина на седиште: 56 cm Височина на седиште: 45 cm Боja: - Розева - Сива Изработка: Двосед изработен во штоф со хромирани златни ногари. Двосед со модерен и елегантен дизајн.   Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни .. Category: Product #: 13247 Regular price: 16.900 ден. 16.900 Available from: Мебел - Ви