Двосед КОКСИ
 • Двосед КОКСИ

Двосед КОКСИ

19.900 ден.
Димензии: Д: 177 cm  x  Ш: 87 cm  x  В: 81 cm
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 13148
Достапност: Out of Stock
Количина:
 • Димензии: L 177 x W 87 х H 81 cm
 • Височина на седиште: 43 cm
 • Длабочина на седиште: 55 cm
 • Димензија за спуштање: 210 x 75 cm
 • Боja:
 • - Темно Сива
 • Изработка: Двосед изработен во штоф, метални ногари и метална конструкција. Овој двосед е одлично решение за оние кои сакаат фенси и модерни решенија, а истовремено и супер можност за дремка во вашиот дневен престој.
 •  
 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS

Мебел-Ви Дооел | ул. Марксова 23, 2310 Виница
Тел : +389 (0)33 362 511 | e-mail : info@mebel-vi.com
ЕМБС: 5168511 | ЕДБ : МК4005997101495 | ДЕЈНОСТ: 31.01

Мебел-Ви Двосед КОКСИ Димензии: L 177 x W 87 х H 81 cm Височина на седиште: 43 cm Длабочина на седиште: 55 cm Димензија за спуштање: 210 x 75 cm Боja: - Темно Сива Изработка: Двосед изработен во штоф, метални ногари и метална конструкција. Овој двосед е одлично решение за оние кои сакаат фенси и модерни решенија, а истовремено и супер можност за дремка во вашиот дневен престој.   Согласно потребите.. Category: Product #: 13148 Regular price: 19.900 ден. 19.900 Available from: Мебел - Ви