Двосед НИНА
 • Двосед НИНА
 • Двосед НИНА
 • Двосед НИНА
 • Двосед НИНА
 • Двосед НИНА
 • Двосед НИНА
 • Двосед НИНА

Двосед НИНА

17.600 ден.
Димензии: Д: 110 cm  x  Ш: 80 cm  x  В: 80 cm
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 12638
Достапност: Out of Stock
Количина:
 • Димензии: L 110 x W 85 х H 80 cm
 • Височина на седиште: 40 cm
 • Длабочина на седиште: 60 cm
 • Димензија за спуштање: 190 x 60 cm
 • Боja:
 • - Крем
 • - Сина
 • - Teмно Зелена
 • - Темно Сива
 • Изработка: Двосед изработен со штоф, со џебна пружина со дрвени ногари и механизам за спуштање на страничните наслони во 5 можни позиции. Овој двосед е одлично решение за оние кои сакаат фенси и модерни решенија, а истовремено и супер можност за дремка во вашиот дневен престој.
 •  
 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS

Мебел-Ви Дооел | ул. Марксова 23, 2310 Виница
Тел : +389 (0)33 362 511 | e-mail : info@mebel-vi.com
ЕМБС: 5168511 | ЕДБ : МК4005997101495 | ДЕЈНОСТ: 31.01

Мебел-Ви Двосед НИНА Димензии: L 110 x W 85 х H 80 cm Височина на седиште: 40 cm Длабочина на седиште: 60 cm Димензија за спуштање: 190 x 60 cm Боja: - Крем - Сина - Teмно Зелена - Темно Сива Изработка: Двосед изработен со штоф, со џебна пружина со дрвени ногари и механизам за спуштање на страничните наслони во 5 можни позиции. Овој двосед е одлично решение за оние кои сакаат фенси и модерни реш.. Category: Product #: 12638 Regular price: 17.600 ден. 17.600 Available from: Мебел - Ви