ТДФ ЕКЛИПС
 • ТДФ ЕКЛИПС
 • ТДФ ЕКЛИПС
 • ТДФ ЕКЛИПС
 • ТДФ ЕКЛИПС
 • ТДФ ЕКЛИПС

ТДФ ЕКЛИПС

47.900 ден.
Производител: Mondivi
Шифра на производ: 6027
Достапност: Out of Stock
Количина:
 • 3-Тросед: 220 х 95 х 80 cm
 • 2-Двосед: 190 х 95 х 80 cm
 • 1-Фотеља: 130 х W 95 х 80 cm
 • Висина на седиште: 46 cm
 • Длабочина на седиште: 57 cm
 •  
 • Бои/Дезени: Избор на боја од еко-кожа или штоф

Број на бои: Еднобојна

Механизам: Латофлекс 133 cm

 • Седиште: Сунѓер C-30

 • *Цената се однесува за изработка во ограничен избор на бои и дезени (Капучино / Крем / Кафеава).

 • ТДФ ЕКЛИПС 52.900 денари

 

 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS
Mondivi ТДФ ЕКЛИПС 3-Тросед: L 220 х W 95 х H 80 cm 2-Двосед: L 190 х W 95 х H 80 cm 1-Фотеља: L 130 х W 95 х H 80 cm Висина на седиште: 46 cm Длабочина на седиште: 57 cm   Бои/Дезени: Избор на боја од еко-кожа или штоф ​Број на бои: Еднобојна Механизам: Латофлекс 133 cm Седиште: Сунѓер C-30 ​ *Цената се однесува за изработка во ограничен избор на бои и дезени (Капучино / Крем.. Category: Product #: 6027 Regular price: 47.900 ден. 47.900 Available from: Мебел - Ви