Комода ЕМОНА

Комода ЕМОНА

9.900 ден.
Димензии: Д: 180 cm  x  Ш: 40 cm  x  В: 180 cm
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 11220
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* МОНТАЖА во фабрика:
 • Димензии: 180 х 40 х 180 cm
 • ТВ елемент: 140 х 40 х 43 cm
 • Низок елемент: 40 х 40 х 43 cm
 • Висок елемент:  40 х 32 х 100 cm
 • Полица: 100 х 22 х 25 cm
 • Боја: Тортана со Црна
 • Изработка: Готов Медијапан со Црна Сјај(лице) со висококвалитетна иверка 18мм со Тортана (корпус).
 • *Монтажата не е вклучена во цената.
 •  
 •  
 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS
Мебел-Ви Комода ЕМОНА Димензии: 180 х 40 х 180 cm ТВ елемент: 140 х 40 х 43 cm Низок елемент: 40 х 40 х 43 cm Висок елемент:  40 х 32 х 100 cm Полица: 100 х 22 х 25 cm Боја: Тортана со Црна Изработка: Готов Медијапан со Црна Сјај(лице) со висококвалитетна иверка 18мм со Тортана (корпус). *Монтажата не е вклучена во цената.     Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на реп.. Category: Product #: 11220 Regular price: 9.900 ден. 9.900 Available from: Мебел - Ви