Трп. маса ЕНКАНТО
 • Трп. маса ЕНКАНТО
 • Трп. маса ЕНКАНТО

Трп. маса ЕНКАНТО

13.900 ден.
Димензии: Д: 160 cm  x  Ш: 90 cm  x  В: 75 cm
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 13226
Достапност: На залиха
Количина:
 • Димензии: 160(+45) х 90 x 75 cm
 • Боја: Бел Бор
  Изработка: Трп. маса со механизам за продолжување изработена од висококвалитетна иверка (корпус) и декоративни елементи од МДФ.
  *Производот се испорачува немонтиран.
 •  
 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.
 •  
 
 •  

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS

Мебел-Ви Дооел | ул. Марксова 23, 2310 Виница
Тел : +389 (0)33 362 511 | e-mail : info@mebel-vi.com
ЕМБС: 5168511 | ЕДБ : МК4005997101495 | ДЕЈНОСТ: 31.01

Мебел-Ви Трп. маса ЕНКАНТО Димензии: 160(+45) х 90 x 75 cm Боја: Бел Бор Изработка: Трп. маса со механизам за продолжување изработена од висококвалитетна иверка (корпус) и декоративни елементи од МДФ. *Производот се испорачува немонтиран.   ​ Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополните.. Category: Product #: 13226 Regular price: 13.900 ден. 13.900 Available from: Мебел - Ви