Комода ЕНРИКЕ бела

Комода ЕНРИКЕ бела

17.900 ден.
Димензии: Д: 240 cm  x  Ш: 33 cm  x  В: 190 cm
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 12824
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* МОНТАЖА во фабрика:
 • Димензии: 240 х 33 х 190 cm
 • - ТВ комода180 х 33 х 45 cm
 • - долен елемент висок: 60 х 33 х 106 cm
 • - горен елемент висаче: 60 х 33 х 103 cm
 • - полица: 150 х 20 х 20 cm
 • Боја: 
 • - Бела Сјај 
 • Изработка: Комода изработена од медијапан фолија висок сјај (лице) и висококвалитетна иверка (корпус), стаклени полици и ЛЕД осветлување.
 • *Монтажата не е вклучена во цената.

Монтажна шема
КОМОДА ЕНРИКЕ

 •  

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS

Мебел-Ви Дооел | ул. Марксова 23, 2310 Виница
Тел : +389 (0)33 362 511 | e-mail : info@mebel-vi.com
ЕМБС: 5168511 | ЕДБ : МК4005997101495 | ДЕЈНОСТ: 31.01

Мебел-Ви Комода ЕНРИКЕ бела Димензии: 240 х 33 х 190 cm - ТВ комода: 180 х 33 х 45 cm - долен елемент висок: 60 х 33 х 106 cm - горен елемент висаче: 60 х 33 х 103 cm - полица: 150 х 20 х 20 cm Боја:  - Бела Сјај  Изработка: Комода изработена од медијапан фолија висок сјај (лице) и висококвалитетна иверка (корпус), стаклени полици и ЛЕД осветлување. *Монтажата не е вклучена во цената. ​ ​Монтажна ше.. Category: Product #: 12824 Regular price: 17.900 ден. 17.900 Available from: Мебел - Ви