Комода ФАНТОМ
 • Комода ФАНТОМ

Комода ФАНТОМ

21.900 ден.
Димензии: Д: 227 cm  x  Ш: 47.5 cm  x  В: 200 cm
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 7932
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* МОНТАЖА во фабрика:
 • Димензии: 227 х 47,5 x 200 cm
  - долен елемент за ТВ: 150 х 47,5 x 38 cm
  - долен елемент висок: 77 х 36 x 126 cm
  - горен елемент висаче: 38,5 х 35,5 x 124 cm
  - полица 1: 100 х 23 x 23 cm
  - полица 2: 60 х 23 x 23 cm
 • Боја: Бела висок сјај (лице) со Бела (корпус)
 • Изработка: Медијапан. Вклучено ЛЕД осветлување.
 • *Монтажата не е вклучена во цената.
 •  
 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS

Мебел-Ви Дооел | ул. Марксова 23, 2310 Виница
Тел : +389 (0)33 362 511 | e-mail : info@mebel-vi.com
ЕМБС: 5168511 | ЕДБ : МК4005997101495 | ДЕЈНОСТ: 31.01

Мебел-Ви Комода ФАНТОМ Димензии: 227 х 47,5 x 200 cm - долен елемент за ТВ: 150 х 47,5 x 38 cm - долен елемент висок: 77 х 36 x 126 cm - горен елемент висаче: 38,5 х 35,5 x 124 cm - полица 1: 100 х 23 x 23 cm - полица 2: 60 х 23 x 23 cm Боја: Бела висок сјај (лице) со Бела (корпус) Изработка: Медијапан. Вклучено ЛЕД осветлување. *Монтажата не е вклучена во цената.   Согласно потребите, брзината на.. Category: Product #: 7932 Regular price: 21.900 ден. 21.900 Available from: Мебел - Ви