Фотелја АМОРИНИТО
 • Фотелја АМОРИНИТО
 • Фотелја АМОРИНИТО
 • Фотелја АМОРИНИТО
 • Фотелја АМОРИНИТО
 • Фотелја АМОРИНИТО
 • Фотелја АМОРИНИТО
 • Фотелја АМОРИНИТО
 • Фотелја АМОРИНИТО
 • Фотелја АМОРИНИТО
 • Фотелја АМОРИНИТО
 • Фотелја АМОРИНИТО

Фотелја АМОРИНИТО

12.900 ден.
Димензии: Д: 77 cm  x  Ш: 83 cm  x  В: 77 cm
Производител: Mondivi
Шифра на производ: 12657
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* БОЈА:


 • Димензии: L 77 x W 83 х H 77 cm
 • Височина на седиште на фотеља: 45 cm
 • Длабочина на седиште на фотеља: 56 cm
   
 • Боја: 
  - Сива
 • ​- Розева
 • Изработка: Фотеља Аморинито е предлог за луѓе кои сакаат оргинални решенија. Елегантна и невообичаена форма што личи на отворена штколка и дава на фотелјата уникатен карактер. Фотелјата е изработена од кадифена ткаенина пријатна на допир. Издржливост до 100кг.
  Бесплатна испорака.

 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.
 •  

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS

Мебел-Ви Дооел | ул. Марксова 23, 2310 Виница
Тел : +389 (0)33 362 511 | e-mail : info@mebel-vi.com
ЕМБС: 5168511 | ЕДБ : МК4005997101495 | ДЕЈНОСТ: 31.01

Mondivi Фотелја АМОРИНИТО Димензии: L 77 x W 83 х H 77 cm Височина на седиште на фотеља: 45 cm Длабочина на седиште на фотеља: 56 cm   Боја:  - Сива ​- Розева Изработка: Фотеља Аморинито е предлог за луѓе кои сакаат оргинални решенија. Елегантна и невообичаена форма што личи на отворена штколка и дава на фотелјата уникатен карактер. Фотелјата е изработена од кадифена ткаенина пријатна на допир. Издржливост.. Category: Product #: 12657 Regular price: 12.900 ден. 12.900 Available from: Мебел - Ви