Фотеља АРЕС
 • Фотеља АРЕС
 • Фотеља АРЕС

Фотеља АРЕС

16.900 ден.
Димензии: Д: 89 cm  x  Ш: 72 cm  x  В: 94 cm
Производител: Mondivi
Шифра на производ: 12748
Достапност: Out of Stock
Количина:
 • Димензии: L 89 x W 72 х H 94 cm
 • Височина на седиште на фотеља: 40 cm
 • Длабочина на седиште на фотеља: 55 cm
 • Боја: 
 • - Кафена
 • - Темно кафена
 • Изработка: Фотеља изработена во штоф. Ногари во златна сјајна боја. Почуствувајте ја удобноста.
 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.
 •  

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
-19%
АГ АЈКА АГ АЈКА
71.900 ден.57.900 ден.
71.900 ден.57.900 ден.
-5%
ТТФ ТОРИНО ТТФ ТОРИНО
62.900 ден.59.900 ден.
62.900 ден.59.900 ден.

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS
Mondivi Фотеља АРЕС Димензии: L 89 x W 72 х H 94 cm Височина на седиште на фотеља: 40 cm Длабочина на седиште на фотеља: 55 cm Боја:  - Кафена - Темно кафена Изработка: Фотеља изработена во штоф. Ногари во златна сјајна боја. Почуствувајте ја удобноста. ​ Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати.. Category: Product #: 12748 Regular price: 16.900 ден. 16.900 Available from: Мебел - Ви