Масажна фотелја ДОПИО
 • Масажна фотелја ДОПИО
 • Масажна фотелја ДОПИО
 • Масажна фотелја ДОПИО
 • Масажна фотелја ДОПИО
 • Масажна фотелја ДОПИО
 • Масажна фотелја ДОПИО
 • Масажна фотелја ДОПИО
 • Масажна фотелја ДОПИО
 • Масажна фотелја ДОПИО
 • Масажна фотелја ДОПИО
 • Масажна фотелја ДОПИО
 • Масажна фотелја ДОПИО
 • Масажна фотелја ДОПИО
 • Масажна фотелја ДОПИО
 • Масажна фотелја ДОПИО
 • Масажна фотелја ДОПИО
 • Масажна фотелја ДОПИО

Масажна фотелја ДОПИО

49.900 ден.50.900 ден.
Димензии: Д: 69 cm  x  Ш: 70 cm  x 
Производител: Mondivi
Шифра на производ: 12727
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* БОЈА:


 • Димензии:  69 x 70 x 94-41 cm
 • Боја: 
 • - Сива
 • - Капучино
 • Изработка: Масажна фотелја со USB приклучок, копчиња за подесување на масажа, изработена во еко-кожа.

  ВИДЕО
 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.
 •  

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS

Мебел-Ви Дооел | ул. Марксова 23, 2310 Виница
Тел : +389 (0)33 362 511 | e-mail : info@mebel-vi.com
ЕМБС: 5168511 | ЕДБ : МК4005997101495 | ДЕЈНОСТ: 31.01

Mondivi Масажна фотелја ДОПИО Димензии:  69 x 70 x 94-41 cm Боја:  - Сива - Капучино Изработка: Масажна фотелја со USB приклучок, копчиња за подесување на масажа, изработена во еко-кожа. ВИДЕО ​ Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.   .. Category: Product #: 12727 Regular price: 49.900 ден. 49.900 Available from: Мебел - Ви