Фотелја КАСТЕЛ
 • Фотелја КАСТЕЛ

Фотелја КАСТЕЛ

13.900 ден.
Димензии: Д: 71 cm  x  Ш: 79 cm  x  В: 97 cm
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 12725
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* БОЈА:


 • Димензии: L 71 x W 79 х H 97 cm
 • Висина на седиште на фотеља: 44 cm
 • Боја: 
 • - Сина
 • - Зелена
 • Изработка: Фотелја изработена во штоф со златни хромирани ногари.
 •  
 •  
 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.
 •  

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
-10%
ТТФ РОЗА ТТФ РОЗА
79.900 ден.71.910 ден.
79.900 ден.71.910 ден.
-10%
ТТФ МИЛАНО ТТФ МИЛАНО
62.900 ден.56.610 ден.
62.900 ден.56.610 ден.
-10%
ТТФ ТОРИНО ТТФ ТОРИНО
62.900 ден.56.610 ден.
62.900 ден.56.610 ден.
-10%
ТТФ ТАСОС ТТФ ТАСОС
74.900 ден.67.410 ден.
74.900 ден.67.410 ден.

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS

Мебел-Ви Дооел | ул. Марксова 23, 2310 Виница
Тел : +389 (0)33 362 511 | e-mail : info@mebel-vi.com
ЕМБС: 5168511 | ЕДБ : МК4005997101495 | ДЕЈНОСТ: 31.01

Мебел-Ви Фотелја КАСТЕЛ Димензии: L 71 x W 79 х H 97 cm Висина на седиште на фотеља: 44 cm Боја:  - Сина - Зелена Изработка: Фотелја изработена во штоф со златни хромирани ногари.     Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.   .. Category: Product #: 12725 Regular price: 13.900 ден. 13.900 Available from: Мебел - Ви