Фотеља КОДИ
 • Фотеља КОДИ

Фотеља КОДИ

15.900 ден.
Димензии: Д: 90 cm  x  Ш: 90 cm  x  В: 95 cm
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 12642
Достапност: Out of Stock
Количина:
 • Димензии:  L 90 х W 90 x 95 cm
 • Длабочина на седиште: 60 cm
 • Висина на седиште на фотеља: 45 cm
 • Боја: 
 • - Црвена
 • Изработка: Фотеља изработена во штоф со дрвени ногари.​ Едноставна и убава.

  Тросед КОДИ
 •  
 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS
Мебел-Ви Фотеља КОДИ Димензии:  L 90 х W 90 x 95 cm Длабочина на седиште: 60 cm Висина на седиште на фотеља: 45 cm Боја:  - Црвена Изработка: Фотеља изработена во штоф со дрвени ногари.​ Едноставна и убава. Тросед КОДИ   Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не вли.. Category: Product #: 12642 Regular price: 15.900 ден. 15.900 Available from: Мебел - Ви