Фотелја МИЛАНО
 • Фотелја МИЛАНО
 • Фотелја МИЛАНО
 • Фотелја МИЛАНО
 • Фотелја МИЛАНО
 • Фотелја МИЛАНО
 • Фотелја МИЛАНО
 • Фотелја МИЛАНО

Фотелја МИЛАНО

9.900 ден.
Димензии: Д: 68 cm  x  Ш: 65 cm  x  В: 85 cm
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 12424
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* БОЈА: • Димензии: L 68 x W 65 х H 85 cm
  Димензии на седечки дел: 50 х 40 cm
 • Висина на седиште на фотеља: 46 cm
 • Боја: 
 • - Сива
 • - Крем
  - Црна
 • Изработка: Фотелја изработена во штоф на делот за седењеи потпирање. Црни метални ногари.
 •  
 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.
 •  

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
-10%
ТТФ РОЗА ТТФ РОЗА
79.900 ден.71.910 ден.
79.900 ден.71.910 ден.
-10%
ТТФ МИЛАНО ТТФ МИЛАНО
62.900 ден.56.610 ден.
62.900 ден.56.610 ден.
-10%
ТТФ ТОРИНО ТТФ ТОРИНО
62.900 ден.56.610 ден.
62.900 ден.56.610 ден.
-10%
ТТФ ТАСОС ТТФ ТАСОС
74.900 ден.67.410 ден.
74.900 ден.67.410 ден.

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS

Мебел-Ви Дооел | ул. Марксова 23, 2310 Виница
Тел : +389 (0)33 362 511 | e-mail : info@mebel-vi.com
ЕМБС: 5168511 | ЕДБ : МК4005997101495 | ДЕЈНОСТ: 31.01

Мебел-Ви Фотелја МИЛАНО Димензии: L 68 x W 65 х H 85 cm Димензии на седечки дел: 50 х 40 cm Висина на седиште на фотеља: 46 cm Боја:  - Сива - Крем - Црна Изработка: Фотелја изработена во штоф на делот за седењеи потпирање. Црни метални ногари.   Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнител.. Category: Product #: 12424 Regular price: 9.900 ден. 9.900 Available from: Мебел - Ви