Фотелја МОНДИВИ 70107
 • Фотелја МОНДИВИ 70107
 • Фотелја МОНДИВИ 70107

Фотелја МОНДИВИ 70107

28.900 ден.
Димензии: Д: 85 cm  x  Ш: 92 cm  x  В: 108 cm
Производител: Mondivi
Шифра на производ: 11460
Достапност: На залиха
Количина:
 • Димензии: 85 х 92 x 108 cm
 • Височина на седиште: 49 cm
 • Длабочина на седиште: 50 cm
  Должина на спуштена фотеља: 165 cm
 • Боја: 
 • Кафена
 • Изработка: Релакс фотелја изработена во штоф. Фотељата е клацкалка, со можност за вртење од 360 степени и релакс механизам. Има црни метални држачи за пијалок на двата раконаслони.

  ВИДЕО РЕЛАКС ФОТЕЛЈА
  МОДЕЛ 70107
  •  
 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.
 •  

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS

Мебел-Ви Дооел | ул. Марксова 23, 2310 Виница
Тел : +389 (0)33 362 511 | e-mail : info@mebel-vi.com
ЕМБС: 5168511 | ЕДБ : МК4005997101495 | ДЕЈНОСТ: 31.01

Mondivi Фотелја МОНДИВИ 70107 Димензии: 85 х 92 x 108 cm Височина на седиште: 49 cm Длабочина на седиште: 50 cm Должина на спуштена фотеља: 165 cm Боја:  - Кафена Изработка: Релакс фотелја изработена во штоф. Фотељата е клацкалка, со можност за вртење од 360 степени и релакс механизам. Има црни метални држачи за пијалок на двата раконаслони. ВИДЕО РЕЛАКС ФОТЕЛЈА МОДЕЛ 70107   Соглас.. Category: Product #: 11460 Regular price: 28.900 ден. 28.900 Available from: Мебел - Ви