Фотелја НИТА
 • Фотелја НИТА
 • Фотелја НИТА
 • Фотелја НИТА
 • Фотелја НИТА
 • Фотелја НИТА
 • Фотелја НИТА
 • Фотелја НИТА
 • Фотелја НИТА
 • Фотелја НИТА
 • Фотелја НИТА

Фотелја НИТА

7.900 ден.
Димензии: Д: 95 cm  x  Ш: 70 cm  x  В: 85 cm
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 12645
Достапност: Out of Stock
Количина:
 • Димензии: L 95 x W 70 х H 85 cm
 • Димензии за спуштање: 135 х 70 cm
 • Височина на седиште: 45 cm
 • Боja:
 • - Капучино
 • - Темно Сива
 • - Бордо
 • Изработка: Фотелја изработена во штоф кој лесно се чисти и изработен е од 100% полиестерски материја. Фотелјата има дрвени ногари и механизам за спуштање на страничните наслони со 6 поставување. Овој фотеља е одлично решение за оние кои сакаат максимално да го искористат просторот.
 •  
 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS

Мебел-Ви Дооел | ул. Марксова 23, 2310 Виница
Тел : +389 (0)33 362 511 | e-mail : info@mebel-vi.com
ЕМБС: 5168511 | ЕДБ : МК4005997101495 | ДЕЈНОСТ: 31.01

Мебел-Ви Фотелја НИТА Димензии: L 95 x W 70 х H 85 cm Димензии за спуштање: 135 х 70 cm Височина на седиште: 45 cm Боja: - Капучино - Темно Сива - Бордо Изработка: Фотелја изработена во штоф кој лесно се чисти и изработен е од 100% полиестерски материја. Фотелјата има дрвени ногари и механизам за спуштање на страничните наслони со 6 поставување. Овој фотеља е одлично решение за оние кои сакаат максим.. Category: Product #: 12645 Regular price: 7.900 ден. 7.900 Available from: Мебел - Ви