Фотелја НОРИК

Фотелја НОРИК

15.900 ден.
Димензии: Д: 67 cm  x  Ш: 67 cm  x  В: 95 cm
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 13146
Достапност: Out of Stock
Количина:
 • Димензии: 67 х 67 x 95 cm
  Височина на седиште: 45
   cm
 • Длабочина на седиште: 65 cm
 • Боја: 
 • Светло Сива
  - Тиркизна
 • Изработка: Фотелја изработена од висококвалитетен штоф. Црни дрвени ногари и метална конструкција. Фотелја која го негува Скандинавскиот стил и нуди крајна удбност благодарение на потпирачот за крб со четири поставувања.

  Тросед Норик
 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS

Мебел-Ви Дооел | ул. Марксова 23, 2310 Виница
Тел : +389 (0)33 362 511 | e-mail : info@mebel-vi.com
ЕМБС: 5168511 | ЕДБ : МК4005997101495 | ДЕЈНОСТ: 31.01

Мебел-Ви Фотелја НОРИК Димензии: 67 х 67 x 95 cm Височина на седиште: 45 cm Длабочина на седиште: 65 cm Боја:  - Светло Сива - Тиркизна Изработка: Фотелја изработена од висококвалитетен штоф. Црни дрвени ногари и метална конструкција. Фотелја која го негува Скандинавскиот стил и нуди крајна удбност благодарение на потпирачот за крб со четири поставувања. Тросед Норик Согласно потребите, брзината на.. Category: Product #: 13146 Regular price: 15.900 ден. 15.900 Available from: Мебел - Ви