Фотелја ОДЕА
 • Фотелја ОДЕА
 • Фотелја ОДЕА
 • Фотелја ОДЕА
 • Фотелја ОДЕА

Фотелја ОДЕА

18.900 ден.
Димензии: Д: 82 cm  x  Ш: 90 cm  x  В: 95 cm
Производител: Mondivi
Шифра на производ: 13305
Достапност: Out of Stock
Количина:
 • Димензии: L 90 x W 90 х H 82 cm
 • Височина на седиште: 42 cm
  Длабочина на седиште: 62 cm
 • Изработка: Фотелја изработена во штоф без ногари со златни лајсни.
 •  
 •  

 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS

Мебел-Ви Дооел | ул. Марксова 23, 2310 Виница
Тел : +389 (0)33 362 511 | e-mail : info@mebel-vi.com
ЕМБС: 5168511 | ЕДБ : МК4005997101495 | ДЕЈНОСТ: 31.01

Mondivi Фотелја ОДЕА Димензии: L 90 x W 90 х H 82 cm Височина на седиште: 42 cm Длабочина на седиште: 62 cm Изработка: Фотелја изработена во штоф без ногари со златни лајсни.​     Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот. .. Category: Product #: 13305 Regular price: 18.900 ден. 18.900 Available from: Мебел - Ви