Фотелја ОПТИМА Х
 • Фотелја ОПТИМА Х

Фотелја ОПТИМА Х

18.900 ден.
Димензии: Д: 77 cm  x  Ш: 72 cm  x  В: 101 cm
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 10088
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* БОЈА:


 • Димензии: 77 х 72-134 х 101-85 cm
 • Боја: 
 • - Црна
 • Сива
 • Изработка: Луксузна релакс фотелја која зафаќа мал простор. Изработена е во еко-кожа и PVC.
 •  
 •  
 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS

Мебел-Ви Дооел | ул. Марксова 23, 2310 Виница
Тел : +389 (0)33 362 511 | e-mail : info@mebel-vi.com
ЕМБС: 5168511 | ЕДБ : МК4005997101495 | ДЕЈНОСТ: 31.01

Мебел-Ви Фотелја ОПТИМА Х Димензии: 77 х 72-134 х 101-85 cm Боја:  - Црна - Сива Изработка: Луксузна релакс фотелја која зафаќа мал простор. Изработена е во еко-кожа и PVC.     Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот. .. Category: Product #: 10088 Regular price: 18.900 ден. 18.900 Available from: Мебел - Ви