Фотелја РИАД

Фотелја РИАД

9.999 ден.
Димензии: Д: 69 cm  x  Ш: 52 cm  x  В: 88 cm
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 12627
Достапност: Out of Stock
Количина:
  • Димензии: L 62 x W 52 х H 88 cm
  • Височина на седиште на фотеља: 45 cm
  • Димензија на седечки дел: 51 х 50 cm
    Боја: Карамел
  • Изработка: Фотелја изработена во квалитетен штоф со дрвени ногари.
  • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.
  •  

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
-10%
ТТФ РОЗА ТТФ РОЗА
73.900 ден.66.510 ден.
73.900 ден.66.510 ден.
-10%
ТТФ САНСЕТ ТТФ САНСЕТ
69.900 ден.62.910 ден.
69.900 ден.62.910 ден.
-10%
ТТФ МИЛАНО ТТФ МИЛАНО
62.900 ден.56.610 ден.
62.900 ден.56.610 ден.
-10%
ТТФ ОДЕА ТТФ ОДЕА
98.900 ден.89.010 ден.
98.900 ден.89.010 ден.
-10%
ТТФ ТОРИНО ТТФ ТОРИНО
62.900 ден.56.610 ден.
62.900 ден.56.610 ден.
-10%
ТТФ ТАСОС ТТФ ТАСОС
74.900 ден.67.410 ден.
74.900 ден.67.410 ден.
-10%
ТТФ ХЕРА ТТФ ХЕРА
108.900 ден.98.010 ден.
108.900 ден.98.010 ден.
-10%
ТТФ КОМО ТТФ КОМО
108.900 ден.98.010 ден.
108.900 ден.98.010 ден.

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2022. UKION SHOPS

Мебел-Ви Дооел | ул. Марксова 23, 2310 Виница
Тел : +389 (0)33 362 511 | e-mail : info@mebel-vi.com
ЕМБС: 5168511 | ЕДБ : МК4005997101495 | ДЕЈНОСТ: 31.01

Мебел-Ви Фотелја РИАД Димензии: L 62 x W 52 х H 88 cm Височина на седиште на фотеља: 45 cm Димензија на седечки дел: 51 х 50 cm Боја: Карамел Изработка: Фотелја изработена во квалитетен штоф со дрвени ногари. ​ Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот н.. Category: Product #: 12627 Regular price: 9.999 ден. 9.999 Available from: Мебел - Ви