Фотеља РУЈА
 • Фотеља РУЈА

Фотеља РУЈА

17.900 ден.
Димензии: Д: 75 cm  x  Ш: 85 cm  x  В: 85 cm
Производител: Mondivi
Шифра на производ: 12659
Достапност: Out of Stock
Количина:
 • Димензии: L 95x W 80 х H 90 cm
 • Височина на седиште на фотеља: 40 cm
 • Длабочина на седиште на фотеља: 60 cm
  Боја: Како на сликата (Темног зелена)
 • Изработка: Фотеља изработена во штоф со сребрени ногари. Артистократска фотеља избрана токму за Вас.
 • Бесплатна испорака.

 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.
 •  

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
-19%
АГ АЈКА АГ АЈКА
71.900 ден.57.900 ден.
71.900 ден.57.900 ден.
-5%
ТТФ ТОРИНО ТТФ ТОРИНО
62.900 ден.59.900 ден.
62.900 ден.59.900 ден.

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS
Mondivi Фотеља РУЈА Димензии: L 95x W 80 х H 90 cm Височина на седиште на фотеља: 40 cm Длабочина на седиште на фотеља: 60 cm Боја: Како на сликата (Темног зелена) Изработка: Фотеља изработена во штоф со сребрени ногари. Артистократска фотеља избрана токму за Вас. Бесплатна испорака. ​ Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото.. Category: Product #: 12659 Regular price: 17.900 ден. 17.900 Available from: Мебел - Ви