Фотелја САНСЕТ

Фотелја САНСЕТ

15.900 ден.
Димензии: Д: 77 cm  x  Ш: 88 cm  x  В: 107 cm
Производител: Mondivi
Шифра на производ: 12707
Достапност: Out of Stock
Количина:
 • Димензии: L 77 х W 88 x H 107 cm
 • Височина на седиште: 41 cm
 • Длабочина на седиште: 52 cm
   
 • Боја: 
 • - Темно Сива
 • Изработка: Фотелја изработена во штоф со метални ногари во Златна боја.
  •  
 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.
 •  

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS

Мебел-Ви Дооел | ул. Марксова 23, 2310 Виница
Тел : +389 (0)33 362 511 | e-mail : info@mebel-vi.com
ЕМБС: 5168511 | ЕДБ : МК4005997101495 | ДЕЈНОСТ: 31.01

Mondivi Фотелја САНСЕТ Димензии: L 77 х W 88 x H 107 cm Височина на седиште: 41 cm Длабочина на седиште: 52 cm   Боја:  - Темно Сива Изработка: Фотелја изработена во штоф со метални ногари во Златна боја.   Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не вли.. Category: Product #: 12707 Regular price: 15.900 ден. 15.900 Available from: Мебел - Ви