Фотелја СУЛТАН

Фотелја СУЛТАН

13.410 ден.14.900 ден.
Димензии: Д: 78 cm  x  Ш: 90 cm  x  В: 97 cm
Производител: Mondivi
Шифра на производ: 12657
Достапност: Out of Stock
Количина:
 • Димензии: L 78 x W 90 х H 97 cm
 • Височина на седиште на фотеља: 43 cm
 • Длабочина на седиште на фотеља: 54 cm
  Висина на наслон: 62 cm
 • Боја: Темно Сина
 • Изработка: Фотелја изработена во квалитетен штоф со дрвени ногари.
 • Бесплатна испорака.

 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.
 •  

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
-10%
ТТФ РОЗА ТТФ РОЗА
73.900 ден.66.510 ден.
73.900 ден.66.510 ден.
-10%
ТТФ САНСЕТ ТТФ САНСЕТ
69.900 ден.62.910 ден.
69.900 ден.62.910 ден.
-10%
ТТФ МИЛАНО ТТФ МИЛАНО
62.900 ден.56.610 ден.
62.900 ден.56.610 ден.
-10%
ТТФ ОДЕА ТТФ ОДЕА
98.900 ден.89.010 ден.
98.900 ден.89.010 ден.
-10%
ТТФ ТОРИНО ТТФ ТОРИНО
62.900 ден.56.610 ден.
62.900 ден.56.610 ден.
-10%
ТТФ ТАСОС ТТФ ТАСОС
74.900 ден.67.410 ден.
74.900 ден.67.410 ден.
-10%
ТТФ ХЕРА ТТФ ХЕРА
108.900 ден.98.010 ден.
108.900 ден.98.010 ден.
-10%
ТТФ КОМО ТТФ КОМО
108.900 ден.98.010 ден.
108.900 ден.98.010 ден.

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2022. UKION SHOPS

Мебел-Ви Дооел | ул. Марксова 23, 2310 Виница
Тел : +389 (0)33 362 511 | e-mail : info@mebel-vi.com
ЕМБС: 5168511 | ЕДБ : МК4005997101495 | ДЕЈНОСТ: 31.01

Mondivi Фотелја СУЛТАН Димензии: L 78 x W 90 х H 97 cm Височина на седиште на фотеља: 43 cm Длабочина на седиште на фотеља: 54 cm Висина на наслон: 62 cm Боја: Темно Сина Изработка: Фотелја изработена во квалитетен штоф со дрвени ногари. Бесплатна испорака. ​ Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и .. Category: Product #: 12657 Regular price: 13.410 ден. 13.410 Available from: Мебел - Ви