Релакс Фотелја ТАУРУС
 • Релакс Фотелја ТАУРУС
 • Релакс Фотелја ТАУРУС
 • Релакс Фотелја ТАУРУС
 • Релакс Фотелја ТАУРУС
 • Релакс Фотелја ТАУРУС
 • Релакс Фотелја ТАУРУС
 • Релакс Фотелја ТАУРУС
 • Релакс Фотелја ТАУРУС
 • Релакс Фотелја ТАУРУС

Релакс Фотелја ТАУРУС

28.900 ден.
Димензии: Д: 100 cm  x  Ш: 95 cm  x  В: 102 cm
Производител: Mondivi
Шифра на производ: 12047
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* БОЈА: • Димензии: 100 x 80 х 96 cm
 • Боја:
 • - Црна
 • - Кафена
 • - Бела
 • Изработка: Релакс Фотеља изработена во чиста говедска кожа (раконаслони, седечки и горен дел) и еко-кожа останатиот дел.
 • Издржливост: до 120kg

 • ВИДЕО РЕЛАКС ФОТЕЉА ТАУРУС
   
 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS

Мебел-Ви Дооел | ул. Марксова 23, 2310 Виница
Тел : +389 (0)33 362 511 | e-mail : info@mebel-vi.com
ЕМБС: 5168511 | ЕДБ : МК4005997101495 | ДЕЈНОСТ: 31.01

Mondivi Релакс Фотелја ТАУРУС Димензии: 100 x 80 х 96 cm Боја: - Црна - Кафена - Бела Изработка: Релакс Фотеља изработена во чиста говедска кожа (раконаслони, седечки и горен дел) и еко-кожа останатиот дел. Издржливост: до 120kg ВИДЕО РЕЛАКС ФОТЕЉА ТАУРУС   Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати .. Category: Product #: 12047 Regular price: 28.900 ден. 28.900 Available from: Мебел - Ви