Фотелја ТОРИНО
 • Фотелја ТОРИНО
 • Фотелја ТОРИНО
 • Фотелја ТОРИНО
 • Фотелја ТОРИНО

Фотелја ТОРИНО

15.570 ден.17.300 ден.
Димензии: Д: 82 cm  x  Ш: 90 cm  x  В: 95 cm
Производител: Mondivi
Шифра на производ: 12154
Достапност: Out of Stock
Количина:
 • Димензии: L 83 x W 80 х H 90 cm
 • Височина на седиште: 47 cm
 • Изработка: Фотелја изработена во штоф со едноставен и уникатен дизајн.
 • Седиште: ХР-30 сунѓер, деб.14цм
 • Подлога под седиште: Еластична гуртна за седиште, над ел. гуртна памучно платно
 • Наслон: Сунѓер Т-30, деб.5цм
 • Подлога под наслон: Еластична гуртна за наслон
 • Ногари: Метални, црни
 • *Цената се однесува за изработка во ограничен избор на бои и дезени.

 • Фотелја ТОРИНО 19.300 денари
 •  
 •  
 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
-10%
ТТФ ТОРИНО ТТФ ТОРИНО
62.900 ден.56.610 ден.
62.900 ден.56.610 ден.

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2022. UKION SHOPS

Мебел-Ви Дооел | ул. Марксова 23, 2310 Виница
Тел : +389 (0)33 362 511 | e-mail : info@mebel-vi.com
ЕМБС: 5168511 | ЕДБ : МК4005997101495 | ДЕЈНОСТ: 31.01

Mondivi Фотелја ТОРИНО Димензии: L 83 x W 80 х H 90 cm Височина на седиште: 47 cm Изработка: Фотелја изработена во штоф со едноставен и уникатен дизајн.​ Седиште: ХР-30 сунѓер, деб.14цм Подлога под седиште: Еластична гуртна за седиште, над ел. гуртна памучно платно Наслон: Сунѓер Т-30, деб.5цм Подлога под наслон: Еластична гуртна за наслон Ногари: Метални, црни *Цената се однесува за изработка во о.. Category: Product #: 12154 Regular price: 15.570 ден. 15.570 Available from: Мебел - Ви