Релакс Фотелја ВАЛЕТА
  • Релакс Фотелја ВАЛЕТА
  • Релакс Фотелја ВАЛЕТА

Релакс Фотелја ВАЛЕТА

22.900 ден.
Димензии: Д: 91 cm  x  Ш: 92 cm  x  В: 107 cm
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 12038
Достапност: На залиха
Количина:
  • Димензии: 91 x 92-164 х 107-87 cm
  • Боја: Кафена
  • Изработка: Фотелја со релакс механизам, ирзаботена од високо квалитетен штоф во Кафена боја. Recliner function.
  • Издржливост: до 120kg

  • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS

Мебел-Ви Дооел | ул. Марксова 23, 2310 Виница
Тел : +389 (0)33 362 511 | e-mail : info@mebel-vi.com
ЕМБС: 5168511 | ЕДБ : МК4005997101495 | ДЕЈНОСТ: 31.01

Мебел-Ви Релакс Фотелја ВАЛЕТА Димензии: 91 x 92-164 х 107-87 cm Боја: Кафена Изработка: Фотелја со релакс механизам, ирзаботена од високо квалитетен штоф во Кафена боја. Recliner function. Издржливост: до 120kg ​ Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на.. Category: Product #: 12038 Regular price: 22.900 ден. 22.900 Available from: Мебел - Ви