Гарнитури

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Фотеља НЕПАЛ Фотеља НЕПАЛ
Д: 68 x Ш: 65 x В: 85 cm
Димензии: 68 х 65 x 85 cm Боја:  - Сина - Кафена Изработка: Фотеља из..
9.900 ден.
без ДДВ: 8.390 ден.
-10%
АГ КАЛИЈА АГ КАЛИЈА
Д: 275 x Ш: 232 x В: 77 cm
Димензии: 275 x 232 cm 3-тросед: L 179 x W 105 x H 77-95 cm 2-тросед..
44.910 ден.49.900 ден.
без ДДВ: 38.059 ден.
Тросед ДАПНЕ Тросед ДАПНЕ
Д: 224 x Ш: 86 x В: 88 cm
Димензии: L 224 x W 86 х H 88 cm Димензии за спиење: 110 х 190 cm ..
19.900 ден.
без ДДВ: 16.864 ден.
Тросед АЛБЕА Тросед АЛБЕА
Д: 190 x Ш: 82 x В: 87 cm
Димензии: L 190 x W 82 х H 87 cm Димензии за спиење: 108 х 190 ..
14.900 ден.
без ДДВ: 12.627 ден.
Фотеља МИЛАНО Фотеља МИЛАНО
Д: 68 x Ш: 65 x В: 85 cm
Димензии: L 68 x W 65 х H 85 cm Виисина на седиште на фотеља: 46 ..
9.900 ден.
без ДДВ: 8.390 ден.
Фотеља ВАНЕСА лифт
Д: 73 x Ш: 90 x В: 88 cm
Димензии: Фотеља: 73 x 90-154 х 88-104 cm Боја: Сива Изработка: Фотеља со ре..
26.900 ден.
без ДДВ: 22.797 ден.
Релакс Фотеља ЛУКС Релакс Фотеља ЛУКС
Д: 86 x Ш: 95 x В: 84 cm
Димензии: 86 х 95-160 x 84-105 cm Боја:  - Светло Сива - Темно Сива Изработка:&..
20.900 ден.
без ДДВ: 17.712 ден.
Релакс Фотеља АЛБИ мануелна
Д: 80 x Ш: 95 x В: 80 cm
Димензии: 80 х 95-160 x 80-103 cm Боја:  - Сива Изработка: Фотеља со мануеле..
18.900 ден.
без ДДВ: 16.017 ден.
Релакс Фотеља АЛБИ електрична
Д: 80 x Ш: 90 x В: 84 cm
Димензии: 80 х 90-166 x 84-103 cm Боја:  - Сива Изработка: Фотеља со електри..
23.900 ден.
без ДДВ: 20.254 ден.
-10%
АГ ГРАНАДА АГ ГРАНАДА
Д: 285 x Ш: 228 x В: 109 cm
Димензии: 285 x 228 cm  3-тросед: L 177 x W 110 x H 87-109 cm 2-двосед: L 228 ..
50.310 ден.55.900 ден.
без ДДВ: 42.636 ден.
-10%
АГ ХАВАНА АГ ХАВАНА
Д: 255 x Ш: 175 x В: 95 cm
Димензии: 275 x 175 cm  3-тросед: L 170 x W 100 x H 75-95 cm 2-двосед: L 175 x W 1..
42.210 ден.46.900 ден.
без ДДВ: 35.771 ден.
-10%
АГ СПЕЦИА АГ СПЕЦИА
Д: 270 x Ш: 180 x В: 93 cm
Димензии: 270 x 180 cm  3-тросед: L 170 x W 100 x H 93 cm 2-двосед: L 180 x W 100 ..
35.010 ден.38.900 ден.
без ДДВ: 29.669 ден.
-10%
АГ МАНГО АГ МАНГО
Д: 255 x Ш: 175 x В: 94 cm
Димензии: 255 x 180 cm  3-тросед: L 154 x W 107 x H 77-94 cm 2-двосед: L 180 x W 1..
35.910 ден.39.900 ден.
без ДДВ: 30.432 ден.
-10%
ТДФ КЕНДИ ТДФ КЕНДИ
3-Тросед: L 239 х W 100 х H 91 cm 2-Двосед: L 18..
42.210 ден.46.900 ден.
без ДДВ: 35.771 ден.
-10%
АГ КАПРИСА АГ КАПРИСА
Д: 265 x Ш: 185 x В: 100 cm
Димензии: 265 x 185cm  3-тросед: L 150 x W 105 x H 100 cm 2-двосед: L 185 x W ..
29.610 ден.32.900 ден.
без ДДВ: 25.093 ден.
ТДФ КАПРИ ЛУКС ТДФ КАПРИ ЛУКС
Димензии:     Тросед: L 211 х W 95 х H 95 cm   &..
117.900 ден.
без ДДВ: 99.915 ден.
ТДФ ЛУГАНО ТДФ ЛУГАНО
   3-Тросед: L 214 x W 94 x H 100 cm    2-Двосед: L 1..
99.900 ден.
без ДДВ: 84.661 ден.
ТТФ САНСЕТ
   2 x Тросед: L 226 x W 91 x H 77 cm    1-Фотеља: L ..
88.900 ден.
без ДДВ: 75.339 ден.
АГ МЕРАНО АГ МЕРАНО
Д: 227 x Ш: 227 x В: 100 cm
Димензии: 227x227 x 97 х 100 cm Длабочина на седиште: 50 cm Височи..
54.900 ден.
без ДДВ: 46.525 ден.
ТДФ МЕРАНО
3-Тросед: L 192 х W 85 х H 99 cm 2-Двосед: L 142 х ..
74.900 ден.
без ДДВ: 63.475 ден.

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2020. UKION SHOPS