Аголни гарнитури

Аголни гарнитури

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-5%
АГ КЕНДИ ПРОМО АГ КЕНДИ ПРОМО
Д: 294 x Ш: 182 x В: 91 cm
Димензии: 294 x 182cm  3-тросед: L 185 x W 99 x H 91 cm 2-двосед: L 108 x..
33.155 ден.34.900 ден.
без ДДВ: 28.097 ден.
-5%
АГ ХАВАНА ПРОМО АГ ХАВАНА ПРОМО
Д: 275 x Ш: 175 x В: 95 cm
Димензии: 275 x 175 cm  3-тросед: L 165 x W 100 x H 75-95 cm 2-двосед: L 175 x W 1..
42.655 ден.44.900 ден.
без ДДВ: 36.148 ден.
-5%
АГ МАНГО ПРОМО АГ МАНГО ПРОМО
Д: 252 x Ш: 180 x В: 72 cm
Димензии: 252 x 180 cm  3-тросед: L 154 x W 107 x H 73-92 cm 2-двосед: L 180 x W 1..
36.005 ден.37.900 ден.
без ДДВ: 30.513 ден.
-5%
АГ АВАНТИ ПРОМО АГ АВАНТИ ПРОМО
Д: 260 x Ш: 225 x В: 77 cm
Димензии: 260 x 220 cm  3-тросед: L 165 x W 92 x H 77 - 97 cm 2-двосед: L 222&..
42.655 ден.44.900 ден.
без ДДВ: 36.148 ден.
-5%
АГ МИЛАНО ПРОМО АГ МИЛАНО ПРОМО
Д: 320 x Ш: 250 x В: 95 cm
Димензии: 320 x 250 cm 3-тросед: L 250 x W 95 x H 95 cm 2-двосед: L 225 x W 95 x H ..
45.505 ден.47.900 ден.
без ДДВ: 38.564 ден.
-5%
АГ НОЛАН ПРОМО АГ НОЛАН ПРОМО
Д: 262 x Ш: 200 x В: 70 cm
Димензии: 262 x 200 cm  3-тросед: L 164 x W 100 x H 70-90 cm 2-двосед: L 200 x..
37.905 ден.39.900 ден.
без ДДВ: 32.123 ден.
-5%
АГ МИНИ МОРГАН ПРОМО АГ МИНИ МОРГАН ПРОМО
Д: 270 x Ш: 175 x В: 78 cm
Димензии: 265 х 170 х 78-92 cm   страна 1: L 165 x W 88 x H 78-92 cm стра..
34.105 ден.35.900 ден.
без ДДВ: 28.903 ден.
-10%
АГ МИНИ МОРГАН АГ МИНИ МОРГАН
Д: 270 x Ш: 175 x В: 78 cm
Димензии: 265 х 170 х 78-92 cm   страна 1: L 165 x W 88 x H 78-92 cm стра..
35.910 ден.39.900 ден.
без ДДВ: 30.432 ден.
-5%
АГ НАОМИ ПРОМО АГ НАОМИ ПРОМО
Д: 268 x Ш: 220 x В: 95 cm
Димензии: 268 x 220 cm 3-тросед: L 176 x W 92,5 x H 95 cm 2-тросед: L 220 x W ..
38.855 ден.40.900 ден.
без ДДВ: 32.928 ден.
-5%
АГ КАЛИЈА ПРОМО АГ КАЛИЈА ПРОМО
Д: 275 x Ш: 230 x В: 77 cm
Димензии: 275 x 230 cm 3-тросед: L 172 x W 105 x H 77-95 cm 2-тросед..
45.505 ден.47.900 ден.
без ДДВ: 38.564 ден.
-5%
АГ МИКА ПРОМО АГ МИКА ПРОМО
Д: 260 x Ш: 190 x В: 91 cm
Димензии: 260 x 185 cm  3-тросед: L 177 x W 100 x H 91 cm 2-двосед: L 185..
29.355 ден.30.900 ден.
без ДДВ: 24.877 ден.
-5%
АГ ТИЈАНА ПРОМО АГ ТИЈАНА ПРОМО
Д: 285 x Ш: 196 x В: 90 cm
Димензии: 285 x 196 cm 3-тросед: L 185 x W 100 x H 90 cm 2-двосед: L 196 x W 100 x ..
33.155 ден.34.900 ден.
без ДДВ: 28.097 ден.
-5%
АГ КОМО ПРОМО АГ КОМО ПРОМО
Д: 282 x Ш: 222 x В: 94 cm
Димензии: 292 x 220 cm 3-тросед: L 220 x W 91 x H 94 cm 2-двосед: L ..
31.255 ден.32.900 ден.
без ДДВ: 26.487 ден.
-5%
АГ АФРОДИТА ПРОМО АГ АФРОДИТА ПРОМО
Д: 315 x Ш: 240 x В: 90 cm
Димензии: 320 x 237 cm  3-тросед: L 230 x W 75 x H 90 cm 2-двосед: L 237 x W..
31.255 ден.32.900 ден.
без ДДВ: 26.487 ден.
-5%
АГ ТАЊА ПРОМО АГ ТАЊА ПРОМО
Д: 290 x Ш: 195 x В: 74 cm
Димензии: 290 x 195 cm  3-тросед: L 195 x W 90 x H 74 - 91 cm 2-двосед: L 19..
29.355 ден.30.900 ден.
без ДДВ: 24.877 ден.
-5%
АГ МОНА ПРОМО АГ МОНА ПРОМО
Д: 300 x Ш: 260 x В: 84 cm
Димензии: 300 x 260 cm 3-тросед: L 205 x W 84 x H 84 cm 2-двосед: L 260 x W 84 x H 84&..
38.855 ден.40.900 ден.
без ДДВ: 32.928 ден.
-10%
АГ ПЕРЛА МОНДИВИ АГ ПЕРЛА МОНДИВИ
Д: 315 x Ш: 240 x В: 75 cm
Димензии: 315 x 240 cm  3-тросед: L 225 x W 95 x H 75cm 2-двосед: L 240 x W 95..
62.910 ден.69.900 ден.
без ДДВ: 53.314 ден.
-10%
АГ МИЛАНО АГ МИЛАНО
Д: 320 x Ш: 250 x В: 95 cm
Димензии: 320 x 250 cm 3-тросед: L 250 x W 95 x H 95 cm 2-двосед: L 225 x W 95 x H ..
46.710 ден.51.900 ден.
без ДДВ: 39.585 ден.
АГ САРДИНИЈА АГ САРДИНИЈА
Д: 290 x Ш: 290 x В: 100 cm
Димензии: 290 x 290 x 95 x 100 cm  Височина на седиште: 45 cm Д..
99.900 ден.
без ДДВ: 84.661 ден.
-10%
АГ ТАСОС АГ ТАСОС
Д: 300 x Ш: 300 x В: 85 cm
Димензии: 300 х 300 cm  Агол: L 87 x W 87 x H 85 cm Тросед: L 213 x W 95 ..
66.510 ден.73.900 ден.
без ДДВ: 56.364 ден.

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS

Мебел-Ви Дооел | ул. Марксова 23, 2310 Виница
Тел : +389 (0)33 362 511 | e-mail : info@mebel-vi.com
ЕМБС: 5168511 | ЕДБ : МК4005997101495 | ДЕЈНОСТ: 31.01