АГ КАПРИСА
 • АГ КАПРИСА
 • АГ КАПРИСА
 • АГ КАПРИСА
 • АГ КАПРИСА

АГ КАПРИСА

32.900 ден.
Димензии: Д: 265 cm  x  Ш: 185 cm  x  В: 100 cm
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 11995
Достапност: Out of Stock
Количина:
 • Димензии: 265 x 185cm 
 • 3-тросед: L 150 x W 105 x H 100 cm
 • 2-двосед: L 185 x W 115 x H 100 cm
  Височина на седиште: 51 cm
 • Длабочина на седиште: 50 cm
 • Димензија за спиење: 118 x 222 cm 
 • Број на бои: Двобојна
 • Седиште: Језгро со висина 10цм+ Сунѓер Т-25, деб. 3 cm
 • Подлога под седиште: Шпер
 • Наслон: Језгро со вис. 10 cm + Сунѓер Т-25, деб. 3 cm
 • Подлога под наслон: Шпер
 • Механизам на тросед: Клик-Клак механизам
 • Ногари: Метални, Црни
 • Изработка: Еко-кожа / Штоф
 • Опис: Аголна гарнитура со модерен дизајн и механизам за спиење. Гарнитурата има дополнителен простор за постелина.
 • *Цената се однесува за изработка во ограничен избор дезени.
 •  
 • АГ КАПРИСА 35.900 денари
 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.
  •  
 •  

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS
Мебел-Ви АГ КАПРИСА Димензии: 265 x 185cm  3-тросед: L 150 x W 105 x H 100 cm 2-двосед: L 185 x W 115 x H 100 cm Височина на седиште: 51 cm Длабочина на седиште: 50 cm Димензија за спиење: 118 x 222 cm  Број на бои: Двобојна Седиште: Језгро со висина 10цм+ Сунѓер Т-25, деб. 3 cm Подлога под седиште: Шпер Наслон: Језгро со вис. 10 cm + Сунѓер Т-25, деб. 3 cm Подлога под наслон: Шпер Механизам .. Category: Product #: 11995 Regular price: 32.900 ден. 32.900 Available from: Мебел - Ви