АГ ЛЕЧЕ
 • АГ ЛЕЧЕ

АГ ЛЕЧЕ

66.900 ден.
Димензии: Д: 264 cm  x  Ш: 163 cm  x  В: 81 cm
Производител: Mondivi
Шифра на производ: 10059
Достапност: Out of Stock
Количина:
 • Димензии: 264x163 x 96 х 81 cm
 • Височина на седиште: 46 cm
 • Длабочина на седиште: 55 / 90 cm
 •  
 • Изработка: Природна говедска кожа
 • Опис: Аголна гарнитура со модерен дизајн изработена во природна кожа.
 • Боја: Крем / Црна
 • Бесплатна испорака.

 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS
Mondivi АГ ЛЕЧЕ Димензии: 264x163 x 96 х 81 cm Височина на седиште: 46 cm Длабочина на седиште: 55 / 90 cm   Изработка: Природна говедска кожа Опис: Аголна гарнитура со модерен дизајн изработена во природна кожа. Боја: Крем / Црна Бесплатна испорака. ​ Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена .. Category: Product #: 10059 Regular price: 66.900 ден. 66.900 Available from: Мебел - Ви