АГ МЕРАНО
 • АГ МЕРАНО
 • АГ МЕРАНО
 • АГ МЕРАНО

АГ МЕРАНО

54.900 ден.
Димензии: Д: 227 cm  x  Ш: 227 cm  x  В: 100 cm
Производител: Mondivi
Шифра на производ: 11455
Достапност: Out of Stock
Количина:
 • Димензии: 227x227 x 97 х 100 cm
 • Длабочина на седиште: 50 cm
 • Височина на седиште 51 cm
 • Опис: Аголна гарнитура со модерен дизајн изработена од висококвалитетен штоф со 2 механички релакс механизам.
 • Боја: 
 • - Сива
 •  
  • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS
Mondivi АГ МЕРАНО Димензии: 227x227 x 97 х 100 cm Длабочина на седиште: 50 cm Височина на седиште 51 cm Опис: Аголна гарнитура со модерен дизајн изработена од висококвалитетен штоф со 2 механички релакс механизам. Боја:  - Сива   Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков .. Category: Product #: 11455 Regular price: 54.900 ден. 54.900 Available from: Мебел - Ви