АГ МЕРИЕН
 • АГ МЕРИЕН
 • АГ МЕРИЕН
 • АГ МЕРИЕН
 • АГ МЕРИЕН
 • АГ МЕРИЕН
 • АГ МЕРИЕН
 • АГ МЕРИЕН
 • АГ МЕРИЕН
 • АГ МЕРИЕН
 • АГ МЕРИЕН

АГ МЕРИЕН

42.900 ден.
Димензии: Д: 270 cm  x  Ш: 222 cm  x  В: 84 cm
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 11225
Достапност: Out of Stock
Количина:
 • Димензии: 268 x 222 cm 
 • 3-тросед: L 178 x W 100 x H 84 cm
 • 2-двосед: L 222 x W 103 x H 84 cm
  Височина на седиште: 50 cm
 • Длабочина на седиште: 59 cm
 • Димензија за спиење: 130 x 201 cm
 •  
 • Опис: Модерна гарнитура со механизам за спиење и механизам на подигање за дополнителен простор за складирање.
 • Број на бои: Еднобојна
 • Седиште: Сунѓер HR-35, деб. 14 cm
 • Подлога под седиште: Еластична гуртна за седиште, над ел. гуртна памучно платно
 • Наслон: Сунѓер С-25, деб 10 cm обликуван
 • Подлога под наслон: Еластична гуртна за наслон
 • Механизам на тросед: Метален, едноделен
 • Сунѓер на мех. за пуштање: Сунѓер Т-25, деб. 6 cm
 • Механизам на двосед: Механизам за подигање
 • Подлога на сунѓер за спиење: Иверица со деб. 1,6 cm
 • Ногари: Метални, црни
 •  
 • *Цената се однесува за ограничен избор на бои и дезени.
 •  

  • АГ МЕРИЕН 46.900 денари
 •  
 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS
Мебел-Ви АГ МЕРИЕН Димензии: 268 x 222 cm  3-тросед: L 178 x W 100 x H 84 cm 2-двосед: L 222 x W 103 x H 84 cm Височина на седиште: 50 cm Длабочина на седиште: 59 cm Димензија за спиење: 130 x 201 cm   Опис: Модерна гарнитура со механизам за спиење и механизам на подигање за дополнителен простор за складирање. Број на бои: Еднобојна Седиште: Сунѓер HR-35, деб. 14 cm Подлога под седиште.. Category: Product #: 11225 Regular price: 42.900 ден. 42.900 Available from: Мебел - Ви