АГ РАПАЛО ЛУКС
 • АГ РАПАЛО ЛУКС
 • АГ РАПАЛО ЛУКС

АГ РАПАЛО ЛУКС

59.900 ден.
Димензии: Д: 249 cm  x  Ш: 201 cm  x  В: 90 cm
Производител: Mondivi
Шифра на производ: 10819
Достапност: Out of Stock
Количина:
 • Димензии: 249x201 x 90 х 93 cm
 • Изработка: Природна говедска кожа
 • Опис: Аголна гарнитура со модерен дизајн изработена во природна кожа.
 • Боја: 
 • - Црна
 • - Сива
 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS
Mondivi АГ РАПАЛО ЛУКС Димензии: 249x201 x 90 х 93 cm Изработка: Природна говедска кожа Опис: Аголна гарнитура со модерен дизајн изработена во природна кожа. Боја:  - Црна - Сива ​ Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот. .. Category: Product #: 10819 Regular price: 59.900 ден. 59.900 Available from: Мебел - Ви