АГ СПЕЦИА
 • АГ СПЕЦИА
 • АГ СПЕЦИА
 • АГ СПЕЦИА
 • АГ СПЕЦИА
 • АГ СПЕЦИА
 • АГ СПЕЦИА
 • АГ СПЕЦИА
 • АГ СПЕЦИА
 • АГ СПЕЦИА
 • АГ СПЕЦИА
 • АГ СПЕЦИА

АГ СПЕЦИА

38.900 ден.
Димензии: Д: 270 cm  x  Ш: 180 cm  x  В: 93 cm
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 9791
Достапност: Out of Stock
Количина:

Димензии: 260 x 175 cm 

 • 3-тросед: L 170 x W 100 x H 72 cm
 • 2-двосед: L 175 x W 100 x H 72 cm
 • Височина на седиште: 44 cm
 • Длабочина на седиште: 56 cm
 • Димензии за спиење: 138 x 243 cm
 •  
 • Опис: Аголна гарнитура со модерен дизајн и механизам за спиење (спуштање наслон).
 • Број на бои: Еднобојна / Двобојна
 • Седиште: Сунѓер HR-30, деб. 15 cm
 • Подлога под седиште: Еластична гуртна за седиште, над ел. гуртна памучно платно
 • Наслон: Перници полнети со силиконска вата
 • Подлога под наслон: Конструкција
 • Механизам на тросед: Спуштање наслон
 • Ногари: Дрвени, конусни, црни
 •  
 • *Цената се однесува за ограничен избор на бои и дезени.

 

 • АГ СПЕЦИА 42.900 денари
 •  
 •  
 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS
Мебел-Ви АГ СПЕЦИА Димензии: 260 x 175 cm  3-тросед: L 170 x W 100 x H 72 cm 2-двосед: L 175 x W 100 x H 72 cm Височина на седиште: 44 cm Длабочина на седиште: 56 cm Димензии за спиење: 138 x 243 cm   Опис: Аголна гарнитура со модерен дизајн и механизам за спиење (спуштање наслон). Број на бои: Еднобојна / Двобојна Седиште: Сунѓер HR-30, деб. 15 cm Подлога под седиште: Еластична гуртн.. Category: Product #: 9791 Regular price: 38.900 ден. 38.900 Available from: Мебел - Ви