АГ ВЕРНАЦА
 • АГ ВЕРНАЦА
 • АГ ВЕРНАЦА

АГ ВЕРНАЦА

69.900 ден.
Димензии: Д: 201 cm  x  Ш: 248 cm  x  В: 90 cm
Производител: Mondivi
Шифра на производ: 9004
Достапност: Out of Stock
Количина:
 • Димензии: 201x248 x 90 х 90 cm
 • Височина на седиште: 48 cm
 • Длабочина на седиште: 48 cm
 •  
 • Боја: Kaфеава
 • Опис: Аголна гарнитура изработена од природна говедска кожа.
 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS
Mondivi АГ ВЕРНАЦА Димензии: 201x248 x 90 х 90 cm Височина на седиште: 48 cm Длабочина на седиште: 48 cm   Боја: Kaфеава Опис: Аголна гарнитура изработена од природна говедска кожа. ​ Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот. .. Category: Product #: 9004 Regular price: 69.900 ден. 69.900 Available from: Мебел - Ви