АГ ТОНИ
 • АГ ТОНИ
 • АГ ТОНИ
 • АГ ТОНИ
 • АГ ТОНИ

АГ ТОНИ

32.900 ден.
Димензии: Д: 290 cm  x  Ш: 195 cm  x  В: 90 cm
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 9419
Достапност: Out of Stock
Количина:
 • Димензии: 275 x 193 cm 
 • 3-тросед: L 185 x W 73 x H 90 cm
 • 2-двосед: L 190 x W 66 x H 90 cm
 • Височина на седиште: 44 cm
 • Длабочина на седиште: 50 / 70 cm
 • Димензии за спиење: 140 x 237 cm
 •  
 • Опис: Гарнитура со механизам за спуштање наслон.
 • Број на бои: Двобојна
 • Седиште: Језгро
 • Механизам: Спуштање наслон
 • Ногари: Пластични, црни
 •  
 • *Цената се однесува за ограничен избор на бои и дезени.

 

 • АГ ТОНИ 36.900 денари
 •  
 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS
Мебел-Ви АГ ТОНИ Димензии: 275 x 193 cm  3-тросед: L 185 x W 73 x H 90 cm 2-двосед: L 190 x W 66 x H 90 cm Височина на седиште: 44 cm Длабочина на седиште: 50 / 70 cm Димензии за спиење: 140 x 237 cm   Опис: Гарнитура со механизам за спуштање наслон. Број на бои: Двобојна Седиште: Језгро Механизам: Спуштање наслон Ногари: Пластични, црни   *Цената се однесува за ограничен избор н.. Category: Product #: 9419 Regular price: 32.900 ден. 32.900 Available from: Мебел - Ви