ТДФ БРЕМЕН
 • ТДФ БРЕМЕН
 • ТДФ БРЕМЕН
 • ТДФ БРЕМЕН
 • ТДФ БРЕМЕН
 • ТДФ БРЕМЕН

ТДФ БРЕМЕН

113.900 ден.
Производител: Mondivi
Шифра на производ: 11466
Достапност: Out of Stock
Количина:
 • Димензии: 
 •    Тросед: 223 х 94 х 100 cm
 •    Двосед: 165 х 94 х 100 cm
 •    Двосед: 109 х 94 х 100 cm
 • Височина на седиште: 50 cm
 • Длабочина на седиште: 56 cm
 • Боја: Сива
 • Опис: ТДФ гарнитура со 3 електрични релакс механизми(2 на троседот и 1 на фотељата). Гарнитурата е изработена во висококвалитетен штоф.
  Приклучокот за USB поднесува полнење на уреди со јачина од 5V/2A.

 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS
Mondivi ТДФ БРЕМЕН Димензии:     Тросед: 223 х 94 х 100 cm    Двосед: 165 х 94 х 100 cm    Двосед: 109 х 94 х 100 cm Височина на седиште: 50 cm Длабочина на седиште: 56 cm Боја: Сива Опис: ТДФ гарнитура со 3 електрични релакс механизми(2 на троседот и 1 на фотељата). Гарнитурата е изработена во висококвалитетен штоф. Приклучокот за USB поднесува полнење на уреди со јачина од 5V/2A. ​ Согласн.. Category: Product #: 11466 Regular price: 113.900 ден. 113.900 Available from: Мебел - Ви