Фотелји

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Фотелја ОДЕА Фотелја ОДЕА
Д: 82 x Ш: 90 x В: 95 cm
Димензии: L 90 x W 90 х H 82 cm Височина на седиште: 42 cm Длабочина на с..
18.900 ден.
без ДДВ: 16.017 ден.
Фотелја МАРТИН Фотелја МАРТИН
Д: 90 x Ш: 95 x В: 95 cm
Димензии: 90 х 95 x 95 cm Височина на седиште: 45 cm Длабочина на седиште: 65&..
14.900 ден.
без ДДВ: 12.627 ден.
Релакс Фотелја КАМАРО Релакс Фотелја КАМАРО
Д: 77 x Ш: 72 x В: 86 cm
Димензии: 77 х 72-146 x 86-112 cm Боја:  - Црна со црвена Изработка: Ка..
21.900 ден.
без ДДВ: 18.559 ден.
Фотелја НОРИК
Д: 67 x Ш: 67 x В: 95 cm
Димензии: 67 х 67 x 95 cm Височина на седиште: 45 cm Длабочина на седиште..
15.900 ден.
без ДДВ: 13.475 ден.
Фотелја АСПЕН Фотелја АСПЕН
Д: 95 x Ш: 80 x В: 85 cm
Димензии: 95 х 80 x 85 cm Височина на седиште: 45 cm Длабочина на седиште: 60&..
15.900 ден.
без ДДВ: 13.475 ден.
Релакс Фотелја ПАРАДАЈС Релакс Фотелја ПАРАДАЈС
Д: 75 x Ш: 94 x В: 103 cm
Димензии: 75 х 94 x 103 cm Боја:  - Крем Изработка: Фотелја израбо..
27.900 ден.
без ДДВ: 23.644 ден.
Релакс Фотелја ОСЛО Релакс Фотелја ОСЛО
Д: 75 x Ш: 95 x В: 100 cm
Димензии: 75 х 95-158 x 100-79 cm Боја:  - Сива Изработка: Фотелја изра..
21.900 ден.
без ДДВ: 18.559 ден.
Релакс Фотелја ЏЕФ
Д: 85 x Ш: 93 x В: 83 cm
Димензии: 85 х 93-163 x 83-101 cm Боја:  - Црна Изработка: Фотелја..
22.900 ден.
без ДДВ: 19.407 ден.
-18%
Фотелја АРЕС Фотелја АРЕС
Д: 89 x Ш: 72 x В: 94 cm
Димензии: L 89 x W 72 х H 94 cm Височина на седиште на фотеља: 40 cm Длаб..
13.900 ден.16.900 ден.
без ДДВ: 11.780 ден.
Фотелја НИТА Фотелја НИТА
Д: 95 x Ш: 70 x В: 85 cm
Димензии: L 95 x W 70 х H 85 cm Димензии за спуштање: 135 х 70&..
7.900 ден.
без ДДВ: 6.695 ден.
Фотелја СУЛТАН
Д: 78 x Ш: 90 x В: 97 cm
Димензии: L 78 x W 90 х H 97 cm Височина на седиште на фотеља: 43 cm Длабочина..
14.900 ден.
без ДДВ: 12.627 ден.
Фотелја РУЈА Фотелја РУЈА
Д: 75 x Ш: 85 x В: 85 cm
Димензии: L 95x W 80 х H 90 cm Височина на седиште на фотеља: 40 cm Длабо..
15.900 ден.
без ДДВ: 13.475 ден.
Фотелја РИАД
Д: 69 x Ш: 52 x В: 88 cm
Димензии: L 62 x W 52 х H 88 cm Височина на седиште на фотеља: 45 cm ..
9.999 ден.
без ДДВ: 8.474 ден.
Фотелја ГОЗДЕ
Д: 75 x Ш: 85 x В: 85 cm
Димензии: L 75 x W 85 х H 85 cm Височина на седиште на фотеља: 46 cm ..
14.900 ден.
без ДДВ: 12.627 ден.
Фотелја АМОРИНИТО Фотелја АМОРИНИТО
Д: 77 x Ш: 83 x В: 77 cm
Димензии: L 77 x W 83 х H 77 cm Височина на седиште на фотеља: 45 cm Длабочина..
12.900 ден.
без ДДВ: 10.932 ден.
Фотелја ТАСОС Фотелја ТАСОС
Д: 82 x Ш: 90 x В: 95 cm
Димензии: L 80 x W 80 х H 94 cm Височина на седиште: 46 cm Изработка:&nbs..
17.300 ден.
без ДДВ: 14.661 ден.
Фотелја ПЕРЛА МОНДИВИ Фотелја ПЕРЛА МОНДИВИ
Д: 80 x Ш: 80 x В: 94 cm
Димензии: 80 x 80 х 94 cm Височина на седиште: 43 cm Длабочина на седиште: 54 cm ..
17.300 ден.
без ДДВ: 14.661 ден.
Фотелја РОН Фотелја РОН
Д: 67 x Ш: 67 x В: 90 cm
Димензии:  L 67 х W 67 x 90 cm Длабочина на седиште: 60 cm Висина на седиште н..
13.900 ден.
без ДДВ: 11.780 ден.
Фотелја КОДИ Фотелја КОДИ
Д: 90 x Ш: 90 x В: 95 cm
Димензии:  L 90 х W 90 x 95 cm Длабочина на седиште: 60 cm Висина на седи..
15.900 ден.
без ДДВ: 13.475 ден.
Фотелја МАРИС Фотелја МАРИС
Д: 90 x Ш: 60 x В: 95 cm
Димензии: 90 х 60 x 95 cm Височина на седиште: 43 cm Длабочина на седиште: 60&..
14.900 ден.
без ДДВ: 12.627 ден.

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS

Мебел-Ви Дооел | ул. Марксова 23, 2310 Виница
Тел : +389 (0)33 362 511 | e-mail : info@mebel-vi.com
ЕМБС: 5168511 | ЕДБ : МК4005997101495 | ДЕЈНОСТ: 31.01