ТДФ КАПРИ ЛУКС
 • ТДФ КАПРИ ЛУКС
 • ТДФ КАПРИ ЛУКС
 • ТДФ КАПРИ ЛУКС

ТДФ КАПРИ ЛУКС

117.900 ден.
Производител: Mondivi
Шифра на производ: 10775
Достапност: Out of Stock
Количина:
 • Димензии: 
 •    Тросед: L 211 х W 95 х H 95 cm
 •    Двосед: 172 х 95 х 95 cm
 •    Фотеља: L 104 х W 95 х 95 cm
 • Височина на седиште: 47 cm
 • Длабочина на седиште: 50 cm
 • Боја: Кафена / Крем
 • Опис: ТДФ гарнитура изработена во природна говедска гожа PROTECTA 1,2mm дебелина.
 • Број на бои: Еднобојна
 • Седиште: Сунѓер со висока еластичност
 • Наслон: Силиконско полнење
 • Ногари: Дрвени, Венге боја, висина 12mm.
 • Бесплатна испорака.

 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2020. UKION SHOPS