Фотеља НЕПАЛ
 • Фотеља НЕПАЛ
 • Фотеља НЕПАЛ
 • Фотеља НЕПАЛ
 • Фотеља НЕПАЛ
 • Фотеља НЕПАЛ
 • Фотеља НЕПАЛ
 • Фотеља НЕПАЛ
 • Фотеља НЕПАЛ
 • Фотеља НЕПАЛ

Фотеља НЕПАЛ

9.900 ден.
Димензии: Д: 68 cm  x  Ш: 65 cm  x  В: 85 cm
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 12425
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* БОЈА:


 • Димензии: 68 х 65 x 85 cm
 • Боја: 
 • - Сина
 • - Кафена
 • Изработка: Фотеља изработена во штоф на делот за седење и потпирање и црни фарбани метални ногари.
 • Бесплатна испорака.

   

 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2020. UKION SHOPS