Гарнитури

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
АГ ХАВАНА ПРОМО АГ ХАВАНА ПРОМО
Д: 275 x Ш: 175 x В: 95 cm
Димензии: 275 x 175 cm  3-тросед: L 165 x W 100 x H 75-95 cm 2-двосед: L 175 x W 1..
44.900 ден.
без ДДВ: 38.051 ден.
АГ МАНГО ПРОМО АГ МАНГО ПРОМО
Д: 252 x Ш: 180 x В: 72 cm
Димензии: 252 x 180 cm  3-тросед: L 154 x W 107 x H 73-92 cm 2-двосед: L 180 x W 1..
37.900 ден.
без ДДВ: 32.119 ден.
АГ АВАНТИ ПРОМО АГ АВАНТИ ПРОМО
Д: 260 x Ш: 225 x В: 77 cm
Димензии: 260 x 220 cm  3-тросед: L 165 x W 92 x H 77 - 97 cm 2-двосед: L 222&..
44.900 ден.
без ДДВ: 38.051 ден.
ТДФ ДАНИЕЛА ПРОМО ТДФ ДАНИЕЛА ПРОМО
3-Тросед: L 205 х W 90 х H 105 cm 2-Двосед: L 165 х..
43.900 ден.
без ДДВ: 37.203 ден.
ТДФ ЕКЛИПС ПРОМО
3-Тросед: L 220 х W 91 х H 82 cm 2-Двосед: L 197 х ..
48.900 ден.
без ДДВ: 41.441 ден.
АГ МИЛАНО ПРОМО АГ МИЛАНО ПРОМО
Д: 320 x Ш: 250 x В: 95 cm
Димензии: 320 x 250 cm 3-тросед: L 250 x W 95 x H 95 cm 2-двосед: L 225 x W 95 x H ..
47.900 ден.
без ДДВ: 40.593 ден.
АГ НОЛАН ПРОМО АГ НОЛАН ПРОМО
Д: 262 x Ш: 200 x В: 70 cm
Димензии: 262 x 200 cm  3-тросед: L 164 x W 100 x H 70-90 cm 2-двосед: L 200 x..
39.900 ден.
без ДДВ: 33.814 ден.
ТДФ КЕНДИ ПРОМО ТДФ КЕНДИ ПРОМО
3-Тросед: L 239 х W 100 х H 91 cm 2-Двосед: L 18..
42.900 ден.
без ДДВ: 36.356 ден.
АГ МИНИ МОРГАН ПРОМО АГ МИНИ МОРГАН ПРОМО
Д: 270 x Ш: 175 x В: 78 cm
Димензии: 265 х 170 х 78-92 cm   страна 1: L 165 x W 88 x H 78-92 cm стра..
35.900 ден.
без ДДВ: 30.424 ден.
АГ НАОМИ ПРОМО АГ НАОМИ ПРОМО
Д: 268 x Ш: 220 x В: 95 cm
Димензии: 268 x 220 cm 3-тросед: L 176 x W 92,5 x H 95 cm 2-тросед: L 220 x W ..
40.900 ден.
без ДДВ: 34.661 ден.
АГ КАЛИЈА ПРОМО АГ КАЛИЈА ПРОМО
Д: 275 x Ш: 230 x В: 77 cm
Димензии: 275 x 230 cm 3-тросед: L 172 x W 105 x H 77-95 cm 2-тросед..
47.900 ден.
без ДДВ: 40.593 ден.
ТТФ РОЗА ТТФ РОЗА
   2 x Тросед: L 224 x W 100 x H 94 cm    1-Фотелја: ..
79.900 ден.
без ДДВ: 67.712 ден.
ТТФ АРЕС Мондиви ТТФ АРЕС Мондиви
   2 x Тросед: L 248 x W 105 x H 96 cm    1-Фотелја: ..
75.900 ден.
без ДДВ: 64.322 ден.
АГ МИКА ПРОМО АГ МИКА ПРОМО
Д: 260 x Ш: 190 x В: 91 cm
Димензии: 260 x 185 cm  3-тросед: L 177 x W 100 x H 91 cm 2-двосед: L 185..
29.900 ден.
без ДДВ: 25.339 ден.
АГ ТИЈАНА ПРОМО АГ ТИЈАНА ПРОМО
Д: 285 x Ш: 196 x В: 90 cm
Димензии: 285 x 196 cm 3-тросед: L 185 x W 100 x H 90 cm 2-двосед: L 196 x W 100 x ..
32.900 ден.
без ДДВ: 27.881 ден.
АГ КОМО ПРОМО АГ КОМО ПРОМО
Д: 282 x Ш: 222 x В: 94 cm
Димензии: 292 x 220 cm 3-тросед: L 220 x W 91 x H 94 cm 2-двосед: L ..
32.900 ден.
без ДДВ: 27.881 ден.
ТТФ ОДЕА ТТФ ОДЕА
   2 x Тросед: L 245 x W 95 x H 82 cm    1-Фотеља:&nb..
98.900 ден.
без ДДВ: 83.814 ден.
Фотелја ОДЕА Фотелја ОДЕА
Д: 82 x Ш: 90 x В: 95 cm
Димензии: L 90 x W 90 х H 82 cm Височина на седиште: 42 cm Длабочина на с..
18.900 ден.
без ДДВ: 16.017 ден.
АГ АФРОДИТА ПРОМО АГ АФРОДИТА ПРОМО
Д: 315 x Ш: 240 x В: 90 cm
Димензии: 320 x 237 cm  3-тросед: L 230 x W 75 x H 90 cm 2-двосед: L 237 x W..
31.900 ден.
без ДДВ: 27.034 ден.
АГ ТАЊА ПРОМО АГ ТАЊА ПРОМО
Д: 290 x Ш: 195 x В: 74 cm
Димензии: 290 x 195 cm  3-тросед: L 195 x W 90 x H 74 - 91 cm 2-двосед: L 19..
29.900 ден.
без ДДВ: 25.339 ден.

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS

Мебел-Ви Дооел | ул. Марксова 23, 2310 Виница
Тел : +389 (0)33 362 511 | e-mail : info@mebel-vi.com
ЕМБС: 5168511 | ЕДБ : МК4005997101495 | ДЕЈНОСТ: 31.01