Фотеља ПЕРЛА

Фотеља ПЕРЛА

12.900 ден.
Димензии: Д: 87 cm  x  Ш: 85 cm  x  В: 90 cm
Производител: Mondivi
Шифра на производ: 11915
Достапност: Out of Stock
Количина:
  • имензии: 77 x 86 х 103 cm
  • Височина на седиште: 43 cm
  • Длабочина на седиште: 563 cm
  • Боја: Црна
  • Опис: Модерна и едноставна фотеља израбтена во висококвалитетен штоф- плиш.
  •  
  • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS
Mondivi Фотеља ПЕРЛА имензии: 77 x 86 х 103 cm Височина на седиште: 43 cm Длабочина на седиште: 563 cm Боја: Црна Опис: Модерна и едноставна фотеља израбтена во висококвалитетен штоф- плиш.   Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот. .. Category: Product #: 11915 Regular price: 12.900 ден. 12.900 Available from: Мебел - Ви