ТДФ гарнитури

ТДФ гарнитури

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
ТТФ ХЕРА ТТФ ХЕРА
  2 x Тросед: L 250 x W 100 x H 87 cm    1-Фотеља:&nb..
108.900 ден.
без ДДВ: 92.288 ден.
ТТФ КОМО ТТФ КОМО
  2 x Тросед: L 245 x W 104 x H 80 cm    1-Фотеља:&nb..
108.900 ден.
без ДДВ: 92.288 ден.
ТДФ ВИОЛЕТ ПРОМО ТДФ ВИОЛЕТ ПРОМО
   3-Тросед: L 245 x W 90 x H 90 cm    2-Двосед:..
42.900 ден.
без ДДВ: 36.356 ден.
ТДФ ВИОЛЕТ ТДФ ВИОЛЕТ
   3-Тросед: L 245 x W 90 x H 90 cm    2-Двосед:..
46.900 ден.
без ДДВ: 39.746 ден.
ТТФ ТОРИНО ПРОМО ТТФ ТОРИНО ПРОМО
2 x Тросед: L 232 x W 99 x H 83-90 cm    1-Фотелја: L 83 x..
58.900 ден.
без ДДВ: 49.915 ден.
ТТФ МИЛАНО ПРОМО ТТФ МИЛАНО ПРОМО
2 x Тросед: L 233 x W 96 x H 76-82 cm    1-Фотеља: L 82 x ..
58.900 ден.
без ДДВ: 49.915 ден.
ТДФ ТРЕНТО ПРОМО ТДФ ТРЕНТО ПРОМО
3-Тросед: L 226 х W 96 х H 92 cm 2-Двосед: L 165 х ..
54.900 ден.
без ДДВ: 46.525 ден.
ТДФ ПОСИТАНО ПРОМО ТДФ ПОСИТАНО ПРОМО
3-Тросед: L 232 х W 90 х H 97 cm 2-Двосед: L 177 х ..
54.900 ден.
без ДДВ: 46.525 ден.
ТДФ МАРСЕЈ ЛУКС ТДФ МАРСЕЈ ЛУКС
Димензии:     Тросед: L 213 х W 94 х H 102 cm    ..
167.900 ден.
без ДДВ: 142.288 ден.
ТДФ ДАНИЕЛА ПРОМО ТДФ ДАНИЕЛА ПРОМО
3-Тросед: L 205 х W 90 х H 105 cm 2-Двосед: L 165 х..
44.900 ден.
без ДДВ: 38.051 ден.
ТДФ ЕКЛИПС ПРОМО ТДФ ЕКЛИПС ПРОМО
3-Тросед: L 220 х W 91 х H 82 cm 2-Двосед: L 197 х ..
48.900 ден.
без ДДВ: 41.441 ден.
ТДФ КЕНДИ ПРОМО ТДФ КЕНДИ ПРОМО
3-Тросед: L 239 х W 100 х H 91 cm 2-Двосед: L 18..
42.900 ден.
без ДДВ: 36.356 ден.
ТТФ РОЗА ТТФ РОЗА
   2 x Тросед: L 224 x W 100 x H 94 cm    1-Фотелја: ..
79.900 ден.
без ДДВ: 67.712 ден.
ТТФ ОДЕА ТТФ ОДЕА
   2 x Тросед: L 245 x W 95 x H 82 cm    1-Фотелја:&n..
98.900 ден.
без ДДВ: 83.814 ден.
ТТФ ПЕРЛА МОНДИВИ ТТФ ПЕРЛА МОНДИВИ
   2 x Тросед: L 253 x W 95 x H 75 cm    1-Фотеља: L ..
79.900 ден.
без ДДВ: 67.712 ден.
ТТФ ПРАДА ТТФ ПРАДА
   2 x Тросед: L 225 x W 95 x H 80 cm    1-Фотеља:&nb..
99.900 ден.
без ДДВ: 84.661 ден.
ТТФ ТАСОС ТТФ ТАСОС
   2 x Тросед: L 225 x W 95 x H 80 cm    1-Фотељ..
74.900 ден.
без ДДВ: 63.475 ден.
ТДФ БРЕМЕН ТДФ БРЕМЕН
Димензии:     Тросед: 223 х 94 х 100 cm    Двосед:&..
113.900 ден.
без ДДВ: 96.525 ден.
ТДФ КЕНДИ ТДФ КЕНДИ
3-Тросед: L 239 х W 100 х H 91 cm 2-Двосед: L 18..
46.900 ден.
без ДДВ: 39.746 ден.
ТДФ КАПРИ ЛУКС ТДФ КАПРИ ЛУКС
Димензии:     Тросед: L 211 х W 91 х H 95 cm   &..
121.900 ден.
без ДДВ: 103.305 ден.

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS

Мебел-Ви Дооел | ул. Марксова 23, 2310 Виница
Тел : +389 (0)33 362 511 | e-mail : info@mebel-vi.com
ЕМБС: 5168511 | ЕДБ : МК4005997101495 | ДЕЈНОСТ: 31.01